دیباچه
شما اینجا هستید:

درباره ما

حدود دو دهه از انتشار اولین دفترچه مشخصات فنی شرکت ایرا ن هواسازان می گذرد. از این کاتالوگ تاکنون بیش از 15000 نسخه توزیع گردیده و با استقبال بی نظیر مهندسین مشاور، پیمانکاران، صنعتگران و حتی دانشجویان و همکاران قرار گرفته است. شایان ذکر است تعداد زیادی از مهندسین مشاور در جدول هواکش ها از مدل های ایران هواسازان با نام مدل مثلاً هواکش مدل SBU-630 ساخت شرکت ایران هواسازان (یا مشابه) استفاده کرده اند.
دفترچه مشخصات فنی حاضر بسیار کامل بوده و سعی گردیده کلیه ی اطلاعات مورد نیاز مشتریان و مصرف کنندگان گرامی را تأمین نماید. درطول این مدت تارنمای شركت ایران هواسازان به آدرس: «www.iranventilator.com» راه اندازی شده و همچنین كتاب « هواكش نگاهی كاربردی » توسط شرکت ایران هواسازان، به چاپ رسیده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.
اخذ گواهینامه های بین المللی ISO9001;2008,ISO10002;2004 ; ISO10668;2010 و تکمیل نرم افزار انتخاب هواکش، از دیگر عملکردهای موفقیت آمیز شرکت ایران هواسازان دراین مدت می باشد.
نمونه فرم جدید پیشنهاد فنی و مالی شرکت ایران هواسازان در صفحه 59 کاتالوگ قابل دسترسی است.
درخاتمه لازم است از كلیه ی كاركنان شركت كه با دل و جان، فراز و نشیب های اقتصادی را تحمل كرده و از سروران گرامی كه قدم رنجه نموده و از كارخانه شركت ایران هواسازان، خواه برای عقد قرار داد و خواه هنگام تحویل گرفتن محصولات، بازدید نموده اند و ما را از كاستی هایمان مطلع نموده اند، کمال تشكر را نماییم.

حسین ریاضی كرمانی
مدیرعامل شرکت ایران هواسازان

برخی از امکانات ما

کمیته ی فنی

کمیته ی فنی با حضور مهندسان و متخصّصانِ با تجربه جهت راهنمایی و حل مسائل پیچیده و غیر معمول مشتریان عزیز

آزمایشگاه صدا

آزمایشگاه صدا شامل یك اتاق كامل سكوت برای اندازه گیری صداهای بالاتر از: 50 dB (A)

آزمایشگاه انداز هگیری

آزمایشگاه اندازه گیری میزان دبی (هواگذر) و افت فشار برای كلیه ی هواكش های تولیدی این شركت.

دستگاه بالانس

دستگاه بالانس پروانه جهت بالانس دینامیکی و استاتیکی پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1.

طراحی و تولید

طراحی و تولید هواکش های فشار متوسط و فشار قوی تا 10/000 پاسکال (40 اینچ آب) برای صنایع.

و همچنین

و همه بهترین ها در کنار هم برای راحتی شما